Будівництво піднавісів

Будуємо піднавіси відкритого та закритого типу по всій Україні
Наша компанія пропонує будівництво промислових піднавісів відкритого та закритого типу власного виробництва. Один із напрямків нашої діяльності - це виготовлення металоконструкції. Виробництво оснащено сучасним обладнанням. На всіх етапах виробництва ми здійснюємо суворий контроль якості. Виготовлення навісів одна із супутніх послуг. Вся продукція має відповідні сертифікати якості та надається гарантія 25 років експлуатації. Можемо запропонувати готові рішення, або оформити замовлення на виготовлення промислових металефих навісів за індивідуальними параметрами.

  Область застосування навісів:

  • Вхідні групи підприємств, офісів, торгово-розважальних комплексів (в окремих випадках навіси встановлюються по всьому периметру будівлі).
  • Зони завантаження/вивантаження.
  • Виробничі території, на яких здійснюється короткочасне зберігання товарів/матеріалів/сировини.
  • Автомобільні парковки.
  Ціна від

  900 грн/м²

  Наші будівлі витримують навантаження на покрівлю згідно ДБН по сніговим навантаженням в Україні. Промислові навіси мають висоту не менше 6 метрів, цілком замінюють складські будівлі зі стінами і при цьому не вимагають узгодження в наглядових органах.

  Якість і практичність експлуатації – те, про що ми дбаємо при будівництві навісів у першу чергу. Наші вироби відповідають всім необхідним вимогам і проектуються з урахуванням зовнішніх навантажень і погодних умов місцевості.

  Давайте працювати

  • +38 096 106 96 79
  • Вінницька область, м. Ладижин, вул. Базарна 21