Будівництво складів

Будівництво складів

Складські приміщення - активи, які необхідні при веденні середнього і великого бізнесу. Коли виникає необхідність в таких будівлях, напрошуються питання про вартість об'єкта і терміни виконання будівельних робіт. Найбільш вигідним у всіх сенсах варіантом є зведення складу за технологією АнгарPRO.

Основні переваги складських приміщень з точки зору їх вигоди для різних підприємств і компаній:

 • Економічність. Споруда будівлі обійдеться набагато дешевше, ніж проект, що виконується за традиційною технологією. Заощадити бюджет можна за рахунок зниження витрат на фундамент і матеріали для будівництва та оздоблення.
 • Швидкі темпи будівництва. Наші металоконструкції не вимагають особливих зусиль при складанні, як і використання дорогої спецтехніки. Ваше замовлення клієнтом матеріали обрізають і нумерують на виробництві, тому металоконструкцію максимально зручно збирати.
 • Невисока вартість експлуатації, обумовлена ​​низькими тепловитрат. Енергоефективність складських приміщень забезпечується особливостями конструкції.

Проектуючи складські приміщення, ми звертаємо увагу замовника на тривалий термін їх служби, а також високий рівень вогнестійкості. Пожежна безпека - важлива характеристика приміщення, яке використовується як склад, так як в них зберігаються великі обсяги виробничих і товарних запасів, а також дорога техніка, матеріали і т.д.

Детальніше:Будівництво складів

 • Переглядів: 77

Сільськогосподарські будівлі

Сільськогосподарські будівлі

Сучасні агропідприємства - це складні технічні об'єкти, при проектуванні яких потрібно враховувати дуже багато специфічних факторів:

 1. жорсткі вимоги до мікроклімату всередині приміщень (наприклад, в приміщеннях для утримання птиці або молодняка тварин температура навколишнього середовища повинна бути витримана з точністю до 1-2 градусів);
 2. агресивність внутрішнього середовища - велика кількість аміачних парів - вимагає застосування хімічно стійких матеріалів і пристрої спеціального вентиляції (це може бути застосовано наприклад до будівництва пташників);
 3. будівля повинна бути адаптоване до установки спеціалізованого технологічного обладнання

Ми розробили ефективниі рішень для швидкого й економічного зведення сільськогосподарських об'єктів різної спеціалізації: птахофабрики, пташники швидкобудуюємі, свинокомплекси, молочні ферми, комплекси ВРХ. Також кормохраніліща, овочесховища, склади-холодильники, будівлі цехів по переробці сільськогосподарської сировини та інших.

Детальніше:Сільськогосподарські будівлі

 • Переглядів: 87

Бетонування доріг для сільськогосподарської техніки

Бетонування підлог і доріг. Виготовимо монолітні підлоги будь-якого типу, шліфування з топінгом, пром під великі навантаження, або просто Вібровані. Заллємо під'їзні дороги з нарізкою і заповненням швів.

Детальніше:Бетонування доріг для сільськогосподарської техніки

 • Переглядів: 66

Проектування будівель

Проектне бюро

Проектний відділ нашої компанії спеціалізується на розрахунках і проектуванні будівельних металевих конструкцій і розробці проектної і робочої документації (розділи КМ і КМД) металокаркасних будівель і споруд широкого спектра призначень.
Проектний відділ - це наш мозок, центр компетенцій, що відповідає за ефективність, безпечність і надійність будівель, які ми виробляємо. Саме тут створюються конструктивні рішення, які потім втілюються в металі на нашому заводі і далі - в готовому каркасі будівлі
1.
Робоча документація марки КМД

Пакет документації КМД (конструкції металеві деталювальні) - це робоча документація для виготовлення металоконструкцій на заводі і монтажу будівлі на будмайданчику. Тому виконання будь-якого замовлення на каркас будівлі або виробництво металоконструкцій завжди супроводжується розробкою цієї документації, яка включає:

 1. Робочі креслення для виготовлення металоконструкцій (передаються на виробництво).
 2. Монтажні креслення: 3-мірні загальні види, схеми розташування елементів, вузли (передаються Замовнику в складі Технічного паспорта)
 3. Специфікація елементів (передається Замовникові в складі Технічного паспорта)
 4. Пояснювальна записка, інструкція з монтажу (передаються Замовнику в складі Технічного паспорта)
2.
Технічне завдання на фундаменти

Технічне завдання на фундаменти входить в комплект документації, що надається Замовнику, і включає:

 1. Абліцов розрахункових навантажень на фундаменти
 2. Схему навантажень на фундаменти
 3. Схему розташування анкерів
 4. Вказівки з установки анкерів
 5. Вузли з'єднання з фундаментом
3.
Технічний паспорт огороджувальних конструкцій

Технічні паспорти огороджувальних конструкцій - це різновид робочої документації КМД, яка включає в себе наступні розділи:

 • 3-мірні загальні види будівлі
 • Плани розкладки огороджувальних конструкцій
 • Монтажні схеми огороджувальних конструкцій
 • Специфікації огороджувальних конструкцій
 • Креслення вузлів
 • Пояснювальна записка, в т.ч. інструкції з монтажу, транспортування та зберігання огороджувальних конструкцій
4.
Розробка проектної документації марки КМ

Пакет документації КМ (Конструкції металеві) входить до складу обов'язкових розділів проекту, що надаються в органи експертизи згідно з Постановою уряду № 87. Також він може використовуватися для складання кошторису і замовлення матеріалів для виробництва металоконструкцій. Документація КМ включає наступні основні розділи:

 1. Загальні дані
 2. Характеристики та конструктивні рішення будівлі
 3. Збір Навантажень
 4. Розрахунок елементів
 5. Навантаження на фундаменти
 6. Відомість Елементів
 7. Схеми розташування елементів

Детальніше:Проектування будівель

 • Переглядів: 173

Виготовлення та продаж металоконструкцій без монтажу

Маємо свої цехи з виготовлення металоконструкцій, виготовимо все на вашу вимогу, односхилі, двосхилі, довжиною від 6-ти до 36 м без колони по середині.

Детальніше:Виготовлення та продаж металоконструкцій без монтажу

 • Переглядів: 73